Dolar : Alış : 5.6316 / Satış : 5.6417
Euro : Alış : 6.3340 / Satış : 6.3454
HAVA DURUMU
hava durumu

Manisa34°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 206 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AFRİN DE SİNEKLERİ DEĞİL, BATAKLIĞI KURUTACAĞIZ

22 Ocak 2018 - 544 kez okunmuş
Ana Sayfa » Dünya»AFRİN DE SİNEKLERİ DEĞİL, BATAKLIĞI KURUTACAĞIZ
AFRİN DE SİNEKLERİ DEĞİL, BATAKLIĞI KURUTACAĞIZ

Kayıp yıllardı o yıllar. Acı üstüne acı yaşatıyordu hain pkk ve yandaşları. Bir yandan canımızı yakıyor bir yandan ülke ekonomimizi çökertiyordu. Ülke olarak belimizi doğrultamıyor en güzel günlerimizi bize zehir ediyordu adeta terör belası. Ne ocaklar yakmış ne gencecik fidanları soldurmuş ve nede babasını kaybeden yetimler gözü yaşlı anneler ve eşler bırakmıştı geride. Ateş düştüğü yeri yakmıyor adeta kavuruyordu.

Tüm ülkenin dilinde nasıl bitecek bu hain pkk ve terör belası diye sorar olmuştuk hergün. Ama olmuyordu bitmiyordu bir türlü neden mi? hain içimizde ve dost bildiğimiz ülkelerdi de ondan. ABD alçağı her türlü siyasi manevraları yapıyor, tavşana kaç tazıya tut diyordu da ondan. İçimizde ki hainlere de bayram oluyor her verilen koordinatlar boş çıkıyor ve güzel ülkemin askerleri gidip gelip boş dağları bombalıyordu.

Yıllar böyle geçiyordu tabi ama birgün rüzgar tersine esmeye başladı. Dışardan beslenen kan emiciler bu ülkeyi parçalamak için 15 temmuzda düğmeye bastı. Hani bir tabir vardır, eceli gelen it camii duvarına pislermiş, bunlar da onu yaptı. Ve olanlar oldu tüm ülke dik duruşu tankların altına yatması ve canı pahasına ülkesini savunan necip Türk Milleti artık ben bu oyunu bozarım dedi.Ve bundan sonra kendi kurallarını kendi koydu.

Vee olanlar oldu. Artık bıçak kemiğe dayanmıştı, gözler hiç bir şey görmez oldu ne dost sandığımız ülkeler ne de başka güçler artık hiçbiri bizi durduramazdı. Öyle oldu artık sinek avlamayı bırakıp yuvasını temizlemenin vakti gelmişti. Afrine operasyon “ZEYTİNDALI” operasyonu fiilen başlamış oldu. Bölgenin ve Suriye’nin toprak bütünlüğünü koruyarak başlayan operasyolar hem suriye hem ülkemiz için pisliklerden arınmanın en güzel yoluydu.  

Buna rağmen bu saatten sonra siyasi laf yapanlar, ne işimiz var orada diyenler, Türk askerine yazık olacak diye hayıflananlar sözüm size, siz hiç korkmayın arkanıza yaslanın ve tv karşısında olanları izleyin. Çünkü sizler bu operasyonda yer almıyorsunuz onun için yapılanlarada müdahele etmeyin yeter. Evet bu bir savaş belki canımız yanacak belki şehitler vereceğiz, belki beklenmedik terslikler olacak, ama şunu bilin ki, bu yola çıkanlar, bunları düşünmedi mehmetçiğin dediği gibi, muhabir soruyor ailene bir şey söylemek istermisin ? diye Mehmedimin verdiği cevap dünyalara bedel.”BEKLEMESİNLER” Allahım bu nasıl bir teslimiyet, bu nasıl bir vatan sevgisi. 

Hangi görüşte olursak olalım siyasi,kültür hiç farketmez biz bir savaşa girdik.Yıllardır gözümüzde yaş bırakmayan çocukları yetim bırakan terör pkk belasıyla ve onu destekleyen ve yüzümüze dost gibi görünen hain düşmanlarla bir savaşa hemde. Sonucu ve bedeli ne olursa olsun biz bu bataklığı kuratacağız.  

Hükümetimizle, muhalefetimizle, ordumuzla ve tüm sivil vatandaşımızla biz buna inandık ve buna kilitlendik. İçimizde elbette bu harekatı kaldıramayanlar olacaktır ama şunu bilsinler ki bu saatten sonra yapılacak olumsuz bir paylaşım yapanı vatan hainliğine kadar götürecektir.

Haydi TÜRKİYE şahlanma vakti geldi. Öyle şahlan ki dosta gurur düşmana kaçacak yer arattır.

Kınalı kuzularımıza, komutanlarımıza, harekatı idare edenlere ve hükümetimize sen güç kuvvet ver ya rabbim! onları koru muhafaza eyle ve müjdeyle muzaffer eyle. aminn

 

SAYGILARIMLA

 

RAMAZAN DUMAN 

22 OCAK 2018

 

İlgili Terimler : , ,
SaSoft Media