Dolar : Alış : 5.6316 / Satış : 5.6417
Euro : Alış : 6.3340 / Satış : 6.3454
HAVA DURUMU
hava durumu

Manisa34°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 206 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAŞKAN ÇELİK’İN TANITIM FİLMİ PAYLAŞIM REKORLARI KIRIYOR

18 Mart 2019 - 117 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»BAŞKAN ÇELİK’İN TANITIM FİLMİ PAYLAŞIM REKORLARI KIRIYOR
BAŞKAN ÇELİK’İN TANITIM FİLMİ PAYLAŞIM REKORLARI KIRIYOR

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik için hazırlanan tanıtım filmi, sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik için hazırlanan tanıtım filmi, sosyal medyada paylaşıma sunuldu. Film, paylaşıma sokulduğu ilk anlardan itibaren sosyal medya kullanıcıları arasında büyük ilgi gördü ve paylaşım rekorları kırdı. Şehzadeler Belediyesi’nin 5 yıllık hizmet ve projelerinin yer aldığı filmde, Başkan Çelik’in kendi sesinden vatandaşlara hitabı da yer aldı.

Başkan Çelik tanıtım filminde vatandaşlara şöyle seslendi; “Çocukluğum bu şehrin sokaklarında geçti. Bu şehirde nefes aldım. Bu şehirde büyüdüm. Gençliğimin en güzel günlerini burada geçirdim. Aşımı, ekmeğimi, bu şehirde kazandım. Acılarımı da, mutluluklarımı da sevdalarımı da bu şehirde yaşadım. Bu şehirde huzur buldum. Ben bu şehri çok sevdim. Bu şehir benim şehrim. Bu şehir Manisa. Bu şehir Şehzadeler. 5 yıldır, bu güzel kente, bu güzel insanlara hizmet ediyorum. Yokluklar içinde başladık. Çalıştık… Gayret ettik, emek verdik… Ve başardık. Hep birlikte başardık. Bu şehre muhteşem eserler kazandırdık. Birbirinden değerli hizmetlerle tanıştırdık. 5 yıldır sizlere hizmet ederken, ayrımcılık yapmadık. Partizanlık yapmadık. Bu şehirde nefes alan herkesi can bildik, herkesi kucakladık. Herkesi sevdik. Şehzadeleri sevgimizle besledik, aşkımızla nakış, nakış dokuduk. Bu 5 yılda asla halkımızdan kopmadık. Milletin bize emanet ettiği makamlarda oturup, halka kibir yapmadık. Şımarmadık… Gönüllerinize girdik, gönüllerin başkanı oldum. Dürüstlükten, doğruluktan, şeffaflıktan asla taviz vermedim. Yetimin hakkını yemedim, yedirmedim.


Değerli hemşerilerim, bugün alnımın akıyla bir kez daha karşınızdayım. Şehzadeleri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’e taşıyacak yepyeni projelerle, bir 5 yıl daha yeniden hizmetinize talibim. Emin olun ki gelecek geçmişten güzel olacak.”

İlgili Terimler :
SaSoft Media