Dolar : Alış : 5.6316 / Satış : 5.6417
Euro : Alış : 6.3340 / Satış : 6.3454
HAVA DURUMU
hava durumu

Manisa34°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 206 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BİZİ VE MANİSA’LIYI KIRMADIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER BAŞKANIM..

10 Temmuz 2018 - 683 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»BİZİ VE MANİSA’LIYI KIRMADIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER BAŞKANIM..
BİZİ VE MANİSA’LIYI KIRMADIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER BAŞKANIM..

24 haziran seçimleri resmen tamamlanmış oldu. Milletvekilleri ve Cumhurbaşkanının yemin etmesiyle birlikte tüm gözler açıklanacak olan Bakanlar kurulu üyelerinini kimlerden oluşacağına çevrildi. Ve nihayet dün akşam bakanlar ve yönetim açıklandı. Belli ki Cumhurbaşkanı bu sefer kılı kırk yarar derecesinde görevi hepsi alanında uzman kişilere vermesi dikkatleri çekti.

TEŞEKKÜRLER BAŞKANIM

Bu köşemde yazdığım bütün yazıları Cumhurbaşkanına,danışmanlarına ve iç işleri başkanlığına hatta Cumhurbaşkanlığı koordinasyon merkezine yolladım. Seçim kararı alınır alınmaz hatırlarsınız yine bu köşemde “projesi olmayan Milletvekili adayı istemiyoruz” demiştim. Ve bunu ısrarla yazdım Hem cumhurbaşkanına hem Başbakana. Çünkü aklım almıyordu Manisa gibi hem tarımı hem sanayisi bu kadar çok gelişmiş bir ilden niye bakan olmuyor diye. Ve müjdeli haber geldi nihayet ve Cumhurbaşkanımız bizi kırmadı bu sefer.

KÖRÜN İSTEDİĞİ BİR GÖZ ALLAH VERDİ 3 GÖZ 

Ve beklenen nihayet oldu saygıdeğer Cumhurbaşkanımız isteklerimize ve ihtiyaçlarımıza cevap verdi. Ve çok sevdiğimiz güzel Manisa’mıza bir değil tam üç bakanlık verdi. Yani halk arasında derler ya biz bir salkım üzüm istedik o bize bağı komple verdi hesabı oldu.

HAYDİ MANİSA AYAĞA KALK ARTIK

Artık altına sığınacağımız hiçbir mazeret yok. Tüm Manisa’ya sesleniyorum bu saatten sonra Manisa’nın ilerlemesi ve gelişmesi konusunda ona engel olmak ve bu gidişe çelme atmak isteyen herkes kendine bir çeki düzen vermeli ve bu davranışları yapan kim olursa olsun Manisa onu affetmeyecektir ve bunu da her ortamda gösterecektir. Şimdi çok güçlü bir Manisa var 3 bakan 10 milletvekili ve bunlara 3 te belediye başkanını ilave edersek artık başarısız olmamız ve gelişmemiz için hiç bir mazeret kalmayacaktır.

YERİ VE ZAMANI GELİNCE ELEŞTİRİN

Eleştirmekten korkmayın, şahsım olarak yazmaya başladığım günden beri Manisa ve ülkem için her türlü eleştirileri bizzat Cumhurbaşkanına ve Başbakana yapmaktan çekinmedim. Ülkem için vatanım için ne yanlış ne eksikse yazdım. Hem de hiçbir karşılık beklemeden. Yeri geldi sosyal medyadan, yeri geldi konuşarak bunları yaptım. Son zamanlarda da en çok bakanlık konusunda yazdım. Özellikle Ak parti kurulduğundan bu yana en çok istediğim Tarım bakanın Manisa’ya verilmesiydi. Şükürler olsun ki bu da oldu.

Bu vesile ile yeni kurulan sistemimizin başarılar getirmesini temenni ediyor, ve ülkemizin ilk Başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve kurmuş olduğu yeni kabineyi kutluyor ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.  

 

saygılar

İlgili Terimler : ,
SaSoft Media