Dolar : Alış : 5.6316 / Satış : 5.6417
Euro : Alış : 6.3340 / Satış : 6.3454
HAVA DURUMU
hava durumu

Manisa34°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 206 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İŞTE İDEAL VEKİL ADAY ADAYI HEM MEKTEPLİ HEM ALAYLI

28 Nisan 2018 - 910 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»İŞTE İDEAL VEKİL ADAY ADAYI HEM MEKTEPLİ HEM ALAYLI
İŞTE İDEAL VEKİL ADAY ADAYI HEM MEKTEPLİ HEM ALAYLI

 Öncelikle çıkmış olduğum bu kutlu davada yanımda olan tüm Manisa’lı hemşehrilerimize saygı ve hürmetlerimi sunarım. Manisa denilince öncelikle tarımın akıllara geldiğini biliyorum. Ve tüm proje ve çalışmalarım daha gelişmiş daha vizyonlu daha kazançlı ve kazanan bir Manisa için, bu kutlu davaya katılmış bulunmaktayım. 

Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm bu davada yol alan adaylarımıza şimdiden çıktıkları bu yolda başarılar diler, 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve halkımız için hayırlar getirmesini temenni ederim.

PEKİ KİMDİR ÖZDEN AYPAR?

25 Mayıs 1980 tarih doğumlu aslen Salihlili olan Özden AYPAR hem Ahmetli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Ziraat Mühendisliği hem de çiftçilik yapmaktadır.

2004 yılında Köy-Mer Projesi kapsamında Manisa Ahmetli İlçesi Gökkaya Mah. Tarım Danışmanı olarak göreve başlamış olup,halen Ahmetli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak görev yapmaktadır.

İlk, orta ve lise öğrenimini Salihli’de tamamlamış olan Özden AYPAR 2002 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesini bitirmiş halen Manisa Celal Bayar Üniversitesi Alaşehir M.Y.O Tarımsal Bilimler Bölümünde yüksek lisans yapmaktadır.

Ahmetli İlçesinde üzüm yetiştiriciliği ile ilgili hazırladığı proje uygulanmaktadır.Manisa üzüm yetiştiricilerinin ve halkın sorunlarını çözmek adına projeler hazırlayan ve hazırlayacağını memleketine bir borç olarak bilen Özden AYPAR evli ve bir çocuk annesidir.

Niçin vekil aday adayıyım?

Manisa Tarım da Dünya standartlarında bir şehir, tarımda doğru bir vizyon ve analiz şart. Yeniden tarıma hızlı bir ivme kazandırmak bizim elimizde. Üzüm, zeytin, pamuk, tütün, mısır vs bunlarla ilgili geniş çapta çalışmalar yapılabilinir. Kooparatifleşme ve devlet kurumları çiftçiyle beraber hareket ederek daha geniş pazarlar bulabilir. Okullarda üzüm projesi daha da genişleyerek tüm Dünyaya yayılabilir. İhraç ettiğimiz zeytin yağı kendi imkanlarımızla paketlenip yurt dışına satışı yapılabilir. 

 

 

SAYGILAR

İlgili Terimler : ,
SaSoft Media