Dolar : Alış : 5.6316 / Satış : 5.6417
Euro : Alış : 6.3340 / Satış : 6.3454
HAVA DURUMU
hava durumu

Manisa34°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 206 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MAHALLELERİ KARIŞTIRINCA KOMİK DURUMA DÜŞTÚLER

29 Mart 2019 - 124 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»MAHALLELERİ KARIŞTIRINCA KOMİK DURUMA DÜŞTÚLER
MAHALLELERİ KARIŞTIRINCA KOMİK DURUMA DÜŞTÚLER


Seçim kampanyalarında seçmene hakaretten, başkasının mülkiyetine proje çizmeye; olur olmaz vaatlerden, yalan yanlış bilgilerle rakiplerini karalamaya kadar, her yola başvuran Millet İttifakı aday ve yöneticileri, son yaptıklarıyla kendilerini bile aştı. Şehzadeler Belediyesi’ni eleştirmek adına Yunusemre’nin Spil Mahallesi’ni Şehzadelerde gösteren CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel ve İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Güldane Dörtbudak Akbay, hem ilçelerini bile tanımadıklarını gözler önüne serdi hem de kendilerini komik duruma düşürdü.

Oy devşirmek için ‘her yol mübah’ anlayışıyla bir seçim kampanyası yürüten Millet İttifakı aday ve yöneticileri, başvurdukları akla ziyan yöntemlere her geçen gün yenilerini eklemeyi ihmal etmiyor. Bir gün İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz çıkıp seçmene ‘Sizi kucaktan kucağa gönderdiler” diyerek hakaret edip, siyasetin seviyesini yerle bir ediyor, bir gün İYİ Parti Manisa Büyükşehir Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı mülkiyeti özel bir firmaya ait olan bir alan üstüne belediye binası yapacağım diyerek proje çizip, vatandaşa yutturmaya çalışıyor. Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir ise beş yıl meclis üyeliği yaptığı Şehzadeler Belediyesi’nde daha önce onay verdiği her konuyu eleştiri konusu yaparak, hem kendini yalanlıyor, hem nelere evet dediğinden bile bihaber bir meclis üyeliği yaptığını gösteriyor. İl başkanı ve belediye başkan adayları yalan yanlış sözler, olur olmaz vaatlerde sınır tanımazken; bu kervana CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel ve İYİ Parti Şehzadeler ilçe Başkanı Güldane Dörtbudak Akbay da ne kadar siyaset acemisi olduklarını ortaya koyan sözler ile katıldı.

YUNUSEMRE’NİN MAHALLESİ’Nİ ŞEHZADELER’İN ZANNEDEN ACEMİ BAŞKANLAR GÜLDÜRDÜ
Şehzadeler Belediyesi’ni eleştirmek için ortak açıklama yapan ikili, “Şehzadeler Belediyesi’nin Nurlupınar’a, Kazım Karabekir’e, Ulucami’ye, Alaybey’e, Spil Mahallelerine yapılan hizmetleri belli. Hepsi de ortada” şeklinde bir demece imza atarak, hem ilçeleri bile tanımadıklarını gözler önüne serdi hem de kendilerini komik duruma düşürdü. İlçe başkanları, Spil Mahallesi’nin Yunusemre ilçesine ait bir mahalle olduğundan bile bihaber, siyaset acemisi olarak gündemde bir yer buldular.

İlgili Terimler :
SaSoft Media