Dolar : Alış : 5.6316 / Satış : 5.6417
Euro : Alış : 6.3340 / Satış : 6.3454
HAVA DURUMU
hava durumu

Manisa34°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 206 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Tepecik Halı Saha ve Kır Düğün Salonu yakında açılıyor

22 Kasım 2017 - 842 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»Tepecik Halı Saha ve Kır Düğün Salonu yakında açılıyor
Tepecik Halı Saha ve Kır Düğün Salonu yakında açılıyor

 

Tepecik Mahallesinde geçtiğimiz aylarda temelleri atılan Halı saha ve Kır Düğün salonu inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, İnşaat çalışmaları tamamlandığında Tepecik Mahallesi ve civar mahallelerin güzel bir tesise kavuşacağını ifade etti.

Şehzadeler Belediyesi tarafından Tepecik Mahallesinde yapımına başlanan Halı saha ve kır düğün salonu inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Halı saha yapım işi tamamlanan projede kır düğün salonu yapım çalışmalarının başladığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “ Şehzadeler Belediyesi olarak merkez mahallelerimizde olduğu gibi köyden mahalleye dönüşen merkezlerimizde aynı hizmetlerimizi yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda Tepecik Mahallemizde bir Halı Saha ve kır düğün salonu projemizin temellerini atmıştık. İnşaat çalışmaları büyük bir hızla devam eden projemizde halı saha çalışmaları büyük ölçüde tamamlandı ve sentetik çimleri serildi. Çevre çit ve telleri de tamamlanan halı sahamızın tamamlanması için az bir çalışmamız kaldı. Bunun yanı sıra halı sahanın hemen yan tarafında mahalle halkımızın kullanabileceği bir kır düğün salonu yapım çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Bu alanında yapım çalışmaları tamamlandıktan sonra çevre düzenlemesi çalışmaları da yapılarak tesisimizi halkımızın hizmetine sunacağız. Tepecik Halı saha ve kır düğün salonu tamamlandığında Tepecik ve civar mahallelerimizin büyük bir ihtiyacını karşılamış olacak” dedi.

Yapımı gerçekleştirilecek olan Tepecik Halı Saha ve Açık Düğün Salonu Yapımı ve Çevre Düzenleme işlerinde toplam proje alanımız 3397 metrekaredir. İş kapsamında 800 metrekare sentetik çim yüzeyli 1 adet halı saha, 7 x 3 boyutlarında Prefabrik Soyunma Odası ve 3 x 3 boyutlarında prefabrik büfe subasman Betonu, 60 metrekare açık düğün salonu beton zemini, ve gelin odaları olacak. Ayrıca 1890 metrekare parke taşı döşenmesi, 315 metre desenli betonarme çevre duvarı yapımı, 777m2 yeşil alan düzenlemesi yapılacak olan projemiz Toplam: 270.000,00 Lira bedelle tamamlanmış olacak.

İlgili Terimler :
SaSoft Media